Ми пропонуємо дві послуги в рамках програми – проведення тренінгів для персоналу з навчання інклюзивності, а також унікальний Індекс інклюзивності – комплекс консультаційних послуг з приведення установи чи підприємства до стандартів інклюзивності.

Проект реалізовується спільними зусиллями ГО «Інститут Суспільних Ініціатив», ГО «Відчуй», ГО «Бачити серцем» та БО «Право на щастя». Навчання проводила експертна команда тренерів.

Варто зазначити, що Inclusive Friendly – не лише перший проект в Україні такого рівня, а й приклад широкоформатної співпраці та об’єднання громадського суспільства навколо спільних проблем.

«Приємно, що наше суспільство розвивається та стає ще більш соціально відповідальним, і з’являються все більше і більше проектів, які покликані забезпечити гідні умови для осіб, які цього потребують з огляду на різні обставини. Цей тренінг та подальша робота волонтерів створює потужну базу для розвитку інклюзивного суспільства у Львові та регіоні, а також заохочує співпрацю й між іншими містами та областями країни», – зазначає лідер ГО «Інститут Суспільних Ініціатив»

Тарас Репицький.

Галерея

  Результати

Створена унікальна структура для України, яка займається поширенням культури інклюзивності
Реалізовано більше 80 тренінгів (за підтримки та ініціативи партнерів)
Створено Індекс інклюзивності (авторська методологія Сергійчука Віталія)
Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) Львова приведено до відповідних інклюзивних норм