Цього місяця ІСІ виповнюється 10 років!

14:01, 15 Травня 23р.

29 травня 2013 МГО «Інститут Суспільних Ініціатив» було офіційно зареєстровано. Це зробили четверо випускників ЛНУ імені Івана Франка, які заснували, які мріяли використати свої знання та навички для того, щоб зробити світ навколо кращим.

Основна ідея організації полягала в розвитку прав людини та зміцненні правової свідомості суспільства. Вони вірили, що тільки так можна забезпечити соціальну справедливість для всіх громадян країни. Однак, початок війни в 2014 році змінив все.

Виклики, з якими стикнулася Україна, внесли корективи в плани та діяльність ІСІ, але це не зупинило нашої місії – захищати права людини та допомагати тим, хто потребує цього найбільше.

Команда ІСІ зосередилась на допомозі людям, які потерпіли від конфлікту, гуманітарною допомогою та правовою підтримкою для переселенців і постраждалих від війни. Ми розпочали співпрацювати з іншими громадськими організаціями та владними структурами з метою покращення ситуації в країні.

МГО «Інститут Суспільних Ініціатив» також працювала над залученням молоді до соціально-корисної діяльності та розвитку громадянської свідомості. Ми почали проводити різноманітні тренінги, семінари з питань прав людини, соціальної справедливості, розвитку громад та взаємодії з громадськістю.

З цього моменту нам вдалось:

  • створити сім‘ю ІСІ – це члени правління, координатори осередків, члени команди та сотні учасників проєктів
  • закласти основу ІСІ у Харківській та Івано-Франківській областях – тепер там функціонують наші осередки
  • сформувати освітній, медійний, жіночий, волонтерський напрямки та успішно реалізувати десятки проєктів по кожному з них
  • запартнеритись з країнами Європи, США та Канади.

Пройшло 10 років, але дещо залишилось незмінним – ми робимо те, що актуально сьогодні.