“Івано-Франківщина та Донеччина будують мости співпраці”

13:18, 29 Липня 21р.

Напрацьовані ідеї стануть реальними проєктами.

Сьогодні у Києві працівники облдержадміністрацій Івано-Франківської та Донецької областей зустрілися із прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та експертами ГО “Інститут Суспільних Ініціатив”. 

Впродовж лютого-червня цього року експерти розробляли проєкти, які невдовзі реалізовуватимуть в межах міжрегіональної програми співробітництва “Івано-Франківщина та Донеччина будують мости співпраці”. 

Експерти ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” взяли участь в підготовці понад 10 проєктів, які покликані розвинути співробітництво між Івано-Франківщиною та Донеччиною. Сьогодні експерти презентували проєкти. Наступний етап – відбір та реалізація найкращих з них. 

Тарас Репицький та Віталій Сергійчук презентували проєкти в галузі місцевого самоврядування, а Ігор Шолтис та Світлана Ваврищук – в сфері медійного співробітництва. 

“Такі програми позитивно впливають на розвиток громадянського суспільства, а також активно сприяють процесу об’єднання громадських середовищ з географічно віддалених областей України. Маю за честь брати участь у таких важливих для розвитку нашої країни процесах”, – каже Ігор Шолтис, проєктний менеджер ГО “Інститут Суспільних Ініціатив”