Навчальний табір в Швейцарії

18:01, 18 Січня 23р.

31 січня для 40 українських дітей розпочнеться навчальний табір в Швейцарії.

МГО “Інститут Суспільних Ініціатив” є офіційним партнером Дитячої фундації Песталоцці – міжнародної організації захисту дітей, головною ідеєю якої є залучення малечі до активної мозкової діяльності, розвиток та формування в них логіки і пізнавальних здібностей.

Щороку 40 дітей з України мають змогу брати участь в міжнародних обмінах. Впродовж двотижневої програми діти отримують нові знання в сфері прав людини, комунікаціях, критичному мисленні.

 “Цього року це вже четвертий табір який ми реалізовуємо за підтримки партнерів. Щороку отримуємо лише позитивні відгуки, що мотивує нас думати над новими можливостями та навчальними таборами в інших країнах. Адже міжкультурне спілкування, нові ідеї та вихід за межі комфорту – це те що максимально розвиває наших дітей, наше світле майбутнє”.- поділився своїми думками Голова правління ІСІ, Тарас Репицький.

Зазначимо, що  під час таборів і проєктних тижнів діти навчатимуться разом зі своїми однолітками та досліджуватимуть теми, що відповідають їхньому віку, наприклад, робототехніку чи медіаграмотність. Вони дізнаються, що означають різноманітність і відмінність у повсякденному житті, набудуть відповідних навичок розв’язання конфліктів, ознайомляться з основами  демократії та політики. Ігри, культура та спорт, також є невід’ємною частиною табору.

ДОВІДКА

За допомогою розвиваючих таборів, міжнародна організація Песталоцці  прагне забезпечити доступ до якісної освіти для дітей і молоді в 12 різних країнах, дбає про рівні можливості,  має різні підходи до подолання бар’єрів для дітей з етнічних та мовних меншин, бореться за розширення прав і можливостей для дівчат, дбає про покращення якості викладання чи інтеграції дітей з особливими потребами.