Освітній симпозіум ІСІ

19:25, 24 Вересня 22р.

Команда ІСІ та Ліцей №80 ЛМР запрошує Вас взяти участь у першому “Освітньому симпозіумі ІСІ” Львівської міської ТГ.

Метою даного заходу є не лише виявлення талановитих учнів, які добре володіють англійською, іспанською, французькою, німецькою чи польською мовами, їхня підтримка і заохочення до розвитку та навчання, а й створення бази даних обдарованої молоді та їх наставників Львівської міської ТГ. Окрім того всі роботи матимуть чітке спрямування на практичний розвиток інститутів громадянського суспільства.

Для участі в “Освітньому симпозіумі ІСІ” ви повинні:

📌Заповнити Google форму (до 01.10.2022 р.)

📌Написати наукову роботу, за обраним спрямуванням, та подати її для попередньої експертизи (до 14.10.2022 р. в Ліцей №80 ЛМР)

📌Виступити з доповіддю іноземною мовою щодо отриманих практичних результатів (21.10.2022 р.)

Як повідомила координаторка проєкту Галина Тріль – “Ми маємо на меті дати шанс обдарованим учням проявити себе. Знання іноземної мови в поєднанні із розумінням зовнішніх потреб – це те, що зможе допомогти нашій країні на шляху розвитку та відбудови”.

За результатами участі “Освітньому симпозіумі ІСІ” визначаються три учні переможці, які будуть нагороджені планшетами та дипломами. Всі наукові керівники отримують сертифікати МГО “Інститут суспільних ініціатив” із зазначенням 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС) підвищення кваліфікації.

Google форма для реєстрації тут: https://forms.gle/HG9XcCKoQoELzE5i6

Положення про конкурс

За додатковою інформацією звертатись до Галини Тріль (контактний телефон – 0678117080, електронна пошта – h.tril.lyceum80@gmail.com)