Партнерська зустріч з NRC

15:10, 11 Грудня 22р.

З ознайомчим візитом до нашої організації завітали представники однієї з найбільших міжнародних організацій, що опікується ВПО – Норвезька рада у справах біженців (Norwegian refugee council).

На зустрічі команда менторів та проєктних координаторів обговорювала нашу діяльність зокрема в сфері освіти для дітей та молоді ВПО, яку ми активно реалізовуємо з березня цього року. Особливої уваги заслуговує молодь, адже, саме на час її внутрішнього формування випала війна, яка знищує на свому шляху всі можливості та перспективи для їх всебічного розвитку.

“Для нашої громадської організації залишається пріоритетним питання освіти, забезпечення розвитку молоді за допомогою неформальної освіти. Вважаю що зараз, під час повномасштабної війни, важливо зробити все можливе для того, аби молодь з кожного куточку України продовжувала здобувати знання”- зазначив голова правління нашої організації Тарас Репицький.

До слова, наш наступний проєкт, деталі якого ми поки не розголошуємо, буде насичений різним курсами саме для дітей ВПО.

“Потенційна співпраця з Норвезькою радою у справах біженців і ознайомча зустріч надзвичайно важлива для нас, адже отримали змогу обговорити кращі практики, встановити тісний контакт, який вже незабаром буде приносити більше користі нашому суспільству”- наголосив Тарас Репицький.