Освітній діалог

МГО «Інститут Суспільних Ініціатив» в межах грантової ініціативи Програми USAID «РАДА: наступне покоління» реалізовав проєкт «Освітній діалог Львівщини».

Мета проєкту «Освітній діалог Львівщини» – підвищити залучення до вивчення проблематики та процесу прийняття рішень у сфері української освіти освітян, народних депутатів, комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій, депутатів міських рад, членів громад у Львівській області.

В рамках проєкту «Освітній діалог Львівщини» ми реалізували такі цілі:

  • активізували співпрацю з громадами Львівщини у питаннях освіти;
  • знайшли рішення наявним освітнім викликам під час публічних обговорень;
  • створили комунікаційний онлайн-майданчик для освітян Львівщини, які знають, як комунікувати з владою та впливати на реформи освіти;
  • налагодили активний діалог з парламентарями для поліпшення освітнього процесу в Україні.

В рамках проєкту ми розбудували діалогові майданчики, висвітлили освітні проблеми, а також впровадити нові інструменти, які допоможуть мінімізувати появу нових проблем в майбутньому.

Цим проєктом ми допомогли освітянам здобути реальний інструмент впливу на сферу освіти шляхом співпраці з представниками уряду та парламенту.

Проєкт втілювався у співпраці з народною депутаткою, секретаркою Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Наталією Піпою.

Проєкт був реалізований для освітян 73 громад Львівщини. Він допоміг активізувати співпрацю з громадами Львівщини у питаннях освіти та налагодити активний діалог з парламентарями для поліпшення освітнього процесу в Україні і вирішення проблемних освітніх питань шляхом публічних обговорень. Таким чином, проєкт надав можливість реформувати систему освіти, впровадити важливі ініціативи та вдосконалити якість навчання.

В рамках проєкту було проведено 12 зустрічей з освітянами в громадах Львівщини.

На зустрічі в рамках проєкту «Освітній діалог Львівщини», що відбулась в Дрогобичі, були присутні представники освіти з Бориславської, Меденицької, Східницької, Трускавецької та Дрогобицької громад.

Освітяни Золочівської, Буської, Красненської, Заболотцівської, Бродівської, Підкаменської, Поморянської громад відвідали зустріч в Золочеві.

Зустріч в Пустомитах відвідали педагоги Зимноводівської, Сокільницької, Солонківської, Щирецької, Тростянецької та Пустомитівської громад.

Учасниками зустрічі в Стрию стали освітяни з Моршинської, Козівської, Сколівської, Грабовецько-Дулібівської та Стрийської громад.

До зустрічі в Жовкві долучились представники освіти Жовківської, Добросинсько-Магерівської, Коликівської, Раворуської, Великомостівської та Кам’янко-Бузької громад.

 

Учасниками зустрічі в Бібрці були вчителі з Бібрської, Давидівської, Мурованської, Новояричівської та Підберізцівської громад.

Учасниками зустрічі в Городку стали вчителі з Городоцької, Судовишнявської, Шегинівської, Мостиської, Рудківської та Оброшинсьокї ОТГ.

На зустрічі в Новому Роздолі були присутні представники освіти Гніздичівської, Жидачівської, Журавненської, Новороздільської, Розвадівська та Ходорівської громад.

  

Учасниками в Буську стали представники освіти Буської, Жовтанецької, Камянка-Бузької та Глинянської громад.

 

МГО «Інститут Суспільних ініціатив» реалізував проєкт «Освітній діалог Львівщини» в межах Програми USAID РАДА: наступне покоління, що виконується ГО «Інтерньюз Україна».

Поличка освітянина

Пропонуємо вашій увазі необхідний перелік типових документів для освітянина, який зібраний в одну бібліотеку, де можна легко переглянути чи знайти потрібні Вам матеріали.

Часті питання
  • Здійснюйте швидкий пошук
  • Завантажуйте документи
  • Дізнавайтесь більше
Перейти до бібліотеки

Наші партнери