Стратегія розвитку для 91 школи

15:54, 11 Листопада 22р.

Наша діяльність в створенні стратегій розвитку навчальних закладів продовжується. Наша команда розпочала співпрацю з активом школи №91 Львівської громади.

Основна мета стратегії – визначити напрям у якому рухатиметься школа, щоб ефективно забезпечити якість освіти. Стратегія, яка створюється нашою командою розробляється безпосередньо для кожного конкретного закладу, для її реалізації максимально залучаємо батьків, учнів, директорів, вчителів і представників громади, до навчального процесу, щоб кожен зміг допомогти закладу стати кращим.

“Розвиток освіти один з основних напрямків нашої діяльності, який ми підлаштували до сучасних викликів на благо розвитку дітей, а отже і майбутнього України” – зазначив голова правління ІСІ Репицький Тарас.

Планомірний розвиток навчального закладу неможливий без правильної стратегії, вона допоможе:
• зрозуміти сильні та слабкі сторони роботи своєї команди;
• ефективно розподіляти роботу в закладі;
• розподіляти навантаження;
• комунікувати з потенційними партнерами щодо підтримки проектів школи;
• активізувати учнів школи.

При реалізації стратегії дозволить отримати залучених батьків в життя школи, вмотивованих вчителів та ініціативних учнів.

“Сподіваємося, що спільно створений план розвитку та стратегія скоригує діяльність школи. Заклад стане комфортнішим, привабливішим для усіх учасників освітнього процесу. А наші випускники будуть мати попит на ринку праці” – поділилась очікуванням від співпраці Галина Пиза, директорка школи № 91.

Якісні та ефективні школи – це результат роботи команди та директорів.