Створення стратегії розвитку для Бібрської ТГ

12:06, 30 Вересня 23р.

Впродовж останніх кількох місяців команда експертів ІСІ спільно з керівництвом Бібрської ТГ, працівниками місцевого самоврядування, місцевими активістами та підприємцями напрацьовують стратегію розвитку громади.

Стратегія розвитку громади – це довготермінова програма, що містить комплекс цілей її розвитку та окреслює напрямки і пріоритети діяльності, а також алокацію фінансових засобів, які необхідні для досягнення визначених цілей у певній часовій перспективі.

«Підтримка реформи децентралізації та безпосередньо громад – один з пріоритетів нашої організації. В умовах нових викликів, стратегії повинні орієнтуватись на потенціал економічної динаміки регіону й створювати нові можливості для мешканців громади» – зазначає Тарас Репицький, голова правління ІСІ.

Завдяки обміну думок та обговоренню з представниками громади (влади, медицини, освіти, бізнесу та культури) ми спільно напрацьовуємо стратегічні цілі, які задають вектори розвитку громади та визначають сфери концентрації зусиль управлінської команди на наступні роки.

До складу Бібрської міської територіальної громади входять 46 населених пунктів, що становлять 8 старостинських округів. В рамках стратегії розвитку будуть відвідані усі старостинські округи Бібреччини: Великоглібовицький, Романівський, Стрілківський, Новострілищанський, Ланівський, Соколівський, Суходільський та Свірзький.

Більшість старостатів ми вже відвідали та проаналізували проблематику і потенціал регіону. Проговорені питання документуються та згодом наші напрацювання будуть презентовані громаді.

Подорожуючи Львівщиною, розуміємо наскільки великим є потенціал наших громад. Головне – це задати напрямок, куди розвиватись та поставити чіткі стратегічні цілі.