У 5 містах України провели тренінги з впровадження симуляційних ігор

13:13, 14 Липня 21р.

Завершився перший етап проєкту «SimEdu»

У 5 містах – Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську, Калуші та Одесі відбулися тренінги, в межах яких педагоги місцевих шкіл навчалися організовувати та модерувати симуляційні ігри.  Тепер вчителі зможуть проводити у школах моделі засідання ООН, НАТО та Верховної Ради.

Разом понад 400 освітян відвідали тренінги. І це – лише перший етап проєкту «SimEdu», в межах якого відбувалося навчання. Опісля занять в офлайні, ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» проведе 10 онлайн-тренінгів, також проаналізує відгуки вчителів та учнів стосовно симуляційних ігор. Опісля фахівці Інституту напрацюють мережу підтримки симуляційних ігор в школах, а також онлайн-платформу обміну досвідом та інформацією між освітянами.  Окрім цього, випустять посібник із чіткими інструкціями щодо проведення симуляційних ігор.

Освітній проєкт «SimEdu» відбувається в Україні за за підтримки посольства Сполучених Штатів Америки. Концепція проєкту розроблена на базі рекомендацій UNESCO. До слова, симуляційні ігри ще з 80-х років минулого століття успішно впроваджені в освітніх закладах провідних країн світу: США, Великої Британії, Канади та інших.   

«Впродовж понад 3 років діяльності ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» проводила симуляційні ігри для школярів у багатьох містах України, а також закордоном. У певний момент ми вирішили, що цією унікальною технологією варто ділитися також з освітянами, аби вони могли проводити заняття такого типу самостійно. Симуляційні ігри – чудовий освітній інструмент, який розвиває в школярів софт скіли, а також навички критичного мислення, комунікації, медіаграмотності й лідерські здібності,» – зазначає Ігор Шолтис, проєктний менеджер ГО “Інститут Суспільних Ініціатив”.

Довідково: За період 2015-2021 років ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” провела 6 Всеукраїнських Моделей ООН, 5 міжнародних моделей ООН в Україні, 2 міжнародні моделі ООН в Латвії та Естонії, 16 локальних моделей ООН в навчальних закладах Львова, а також Модель ООН для школярів Луганської області. Окрім цього, реалізували симуляції діяльності НАТО, Ради Європи, міської та обласної рад, Верховної Ради України та рад територіальних громад.