Донорство крові – новий етап співпраці на Львівщині

16:36, 19 Грудня 22р.

Львівський обласний центр служби крові постійно потребує донорів, адже він є одним із стратегічних для всієї України, особливо в умовах війни. Однак, у контексті реформи медицини, аби бути економічно стабільною і конкурентоспроможною, установа потребує постійної модернізації, поширення культури донорства, розширення переліку платних послуг які може надавати, нових підходів до менеджменту сфери донорства. Поспілкувавшись з керівниками центру, та заручившись підтримкою партнерів-благодійних фондів і громадських організацій, ми розробили ідеї, як допомогти Центру крові далі розвиватися, залучати кошти та нарощувати продуктивність.

“У планах долучити обласний центр служби крові до всеукраїнської бази донорів й активізувати роботу з залучення донорів, створити стратегію розвитку та разом з партнерами організувати опікунську раду”- наголосив наш голова правління Тарас Репицький.

Не так давно, в рамках програми Open World Ukraine з групою молодих реформаторів та професіоналів з сфери системи охорони здоров’я, Тарас мав можливість познайомитись з системою донорства в США і повернувся в Україну з новими ідеями та можливостями завдяки співпраці з американськими партнерами. Зокрема зараз йде робота над перевезенням до Львова автобусу для забору крові.

“Поки ворог цілиться по енергетичних об’єктах і містах, а Україні загрожує затяжний блекаут, львівська установа матиме більше можливостей заготувати і зберегти кров, плазму та інші компоненти, вкрай необхідні у великих кількостях військовим та цивільним. Об’єднання фондів в опікунську раду відкриє перед нами нові можливості розвитку сфери та взаємодії”- зазначив Тарас.

Зазначимо, що наш Інститут Суспільних Ініціатив буде активно допомагати в адвокації діяльності, навчальному компоненті та створенням промоційних кампаній.