Осередки ІСІ. Харків

18:02, 17 Березня 23р.

Громадські організації – вагомий механізм у житті суспільства, оскільки часто сприяють реалізації прав людини через надання конкретних послуг населенню в різних сферах. Важливо не лише працювати локально, але й розширювати діяльність таких організацій у країні, створювати осередки, адже це сприятиме напрацюванню позитивних суспільних зв’язків між різними групами населення, а також, державними, муніципальними і суспільними структурами.

МГО “Інститут Суспільних Ініціатив” почала свою активність ще у 2013 році. За цей час команда організації зміцнила свої позиції на місцях, розширила штаб працівників, та отримала безліч можливостей, серед яких втілення у життя ініціатив серед різних галузей соціальних, культурних, медичних та освітніх проєктів. З початком повномасштабної війни ІСІ, як і багато інших ГО, увійшов у ритм роботи з волонтерської діяльності. Основним завданням для команди стала допомога ВПО та робота з підлітками-переселенцями через залучення їх до різних освітніх проєктів.

Заручившись вагомою підтримкою західних партнерів, та зібравши велику і потужну команду, яка охоче працює на результат, Інститут Суспільних Ініціатив поширює свою діяльність через створення осередків.

«Після вдалих реалізацій багатьох проєктів, до нас почали звертатись колеги з пропозиціями долучитись до діяльності ІСІ. Відтак, формально нам вдалось створити два осередки у Івано-Франківській і Харківській областях. Надалі плануємо масштабуватись та залучати до співпраці активну та креативну молодь» – зазначив голова правління Інституту Суспільних Ініціатив, Тарас Репицький.

Нещодавно, координатор осередку ІСІ у Харківській області Микола Камчатний, мав нагоду взяти участь у візиті парламентської делегації з Албанії до Верховної Ради України, а також відвідав місто-герой Харків, де, як представник громадської організації зустрівся з мером міста Ігорем Тереховим, та мав можливість долучитись до обговорення значущих питань, стосовно сприяння волонтерській діяльності, відновлення України після війни, обговорення освітніх можливостей для молоді в рамках діяльності ІСІ. Зазначимо, що взяти участь в обговоренні або виставити на обговорення власний проєкт чи питання дають підґрунтя для виявлення раніше непомітних проблем, пошуку нових підходів та рішень. Сам Микола так коментує свою громадську діяльність.

«Харківська громада відчуває гострішу безпекову ситуацію, менше можливостей є для громадян через об’єктивні та очевидні обмеження. Потрібно буде більше залучати та спонукати молодь до роботи у радах і громадах. Підтримка громад, що зазнали руйнувань або були довгий час під окупацією -одне з пріоритетних завдань на сьогодні»

Інститут Суспільних Ініціатив продовжує створювати можливості розвитку для громад. Новостворені осередки сприятимуть втіленню у життя нових цікавих проєктів за різними напрямками, та стануть гарантом демократичного шляху розвитку.