Повірити в себе. Від роздумів до реалізації мрій завдяки Womentor

18:19, 28 Листопада 22р.

Термін “скляна стеля” з’явився ще у далеких 1980-х роках у США. Це явище узагальнює собою набір бар’єрів, які виникли на ґрунті індивідуальних та суспільних упереджень та заважають жінкам просуватися кар’єрною драбиною в межах своєї організації, обіймати посади управлінського рівня.

Наша команда МГО “Інститут суспільних ініціатив” виступає за рівні права і можливості кожної людини, незалежно від її гендерної політики, віросповідання, расової приналежності, тощо.

Одним з проєктів над яким ми зараз працюємо – є проєкт Womentor. В умовах повномасштабної війни дуже багато переселенок опинились у надскладних умовах, завдання яке стоїть перед багатьма з них- віднайти себе у новому середовищі та зважати водночас на запити ринку, власні бажання й можливості.

Посприяти їхній самореалізації, допомогти розкрити свій потенціал, знайти своє покликання, реалізуватись, навчитись заробляти- ось мета яку ми поставили перед собою.

Наша громадська організація готується вчетверте провести набір WoMentor, але за нових умов — повномасштабної війни. Над цим працює членкиня правління ІСІ Роксолана Токарська.

«Війна внесла корективи у роботу ІСІ та підштовхнула переглянути стратегію його діяльності. Наразі наша команда бере участь у програмі “Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні”, що фінансується посольством Великої Британії в Україні, щоби сформувати нову актуальну стратегію, — каже Роксолана.

Віримо, що ця ініціатива посприяє розширенню можливостей жінок шляхом тренінгів з особистісного розвитку та надання порад від успішних жінок.