ІСІ спільно з психологинями розробили онлайн-курс з профілактики емоційного вигоряння для волонтерів. Повномасштабна війна триває уже майже рік, сотні тисяч українців понад 11 місяців щодня допомагають військовим та вимушено переміщеним особам, які втратили домівки та тікають від активних бойових дій. І кожен з цих волонтерів має вичерпну кількість власних ресурсів, і якщо недостатньо турбуватись про себе та не відпочивати, одного дня трапиться емоційне вигорання. Ми підготували цей курс для тих, хто уже перейшов межу і “згорів”, а також для тих, хто продовжує волонтерити та тих, хто працює з волонтерами. 

 

Курс “Як приручити емоційне вигорання?” триватиме 3 тижні, і складатиметься з 6 відео-лекцій. Окрім них, ви отримаєте домашні завдання та практики, які дозволять запустити процес рефлексії, виявити хворобливі та складні питання, впровадити нові стратегії життєдіяльності для профілактики емоційного вигоряння. Також наші психологині комунікуватимуть з вами в чаті та індивідуально для перевірки і аналізу домашніх завдань.

Ми створили цей курс спільно з Мариною Діденко, яка є PhD в галузі психології, психологинею-практиком з 12-річним досвідом, викладачкою університету і  експерткою з профілактики емоційного вигорання, і психологинею Анастасією Медко, яка понад 5 років працює з організацією Тбілісі-Шелтер (Грузія), як арт-терапевтка для правозахисників/ц, які проходять реабілітацію та профілактику вигоряння.

Навчання проходитиме у закритому телеграм-каналі, де учасники та учасниці отримуватимуть завдання, відеолекції, що мотивують, звернення від психологинь в аудіо- та відео-форматі, а також список літератури, що рекомендується, художніх фільмів, подкастів. Цей чат стане місцем однодумців, які зможуть активно рефлексувати, обмінюватися враженнями, складнощами та підтримувати один одного. 

Реєструйтесь на курс за посиланням.

Важливо зазначити, що на початку курсу ми проведемо психологічну діагностику емоційного стану учасників за допомогою спеціально відібраних психологічних тестів.

Непотрібно чекати, поки “батарейка сяде”, якшо ви не певні який наразі у вас стан, пропонуємо пройти тест та за шкалою психологічного стресу PSM-25 дізнатись рівень стресу. Ці питання допоможуть вам оцінити власний емоційний стан. Хороших чи поганих відповідей немає, вони усі ваші і нормальні.

Проєкт “AID+” реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні

  Результати

Інформація наповнюється