«SkillUP to Social Inclusion» – проєкт розвитку системи адаптації та інтеграції

17:11, 13 Лютого 23р.

Соціальна інклюзія -глибока повага до всіх людей у ​​суспільстві. ЇЇ роль спрямована на виявлення й усунення бар`єрів з метою вдосконалення освітньої політики і практики, заохочення дітей і дорослих до навчання. 

Різновид соціальної інклюзії- важливий аспект розвитку соціуму. В освітній, виховній роботі з різними категоріями української молоді необхідно акцентувати на цінностях взаємовідносин, професійного зростання,ініціативності, відповідальності, самостійності, самореалізації у різних сферах життєдіяльності особистості, а головне, на принципах толерантності. 

МГО «Інститут Суспільних Ініціатив» запрошує молодих активістів та молодіжних працівників взяти участь в проєкті «SkillUP to Social Inclusion», що розроблений з метою досягнення соціальної інклюзії шляхом подолання бар`єрів, ризиків та страхів задля формування в Україні справедливого демократичного суспільства з рівними правами та можливостями. 

Зареєструватись на проєкт, що відбудеться 6-12 березня в м. Жовква можна за посиланням https://forms.gle/rjKqKfqDciZw3JQDA

Впродовж семи днів учасники «SkillUP to Social Inclusion» дізнаються, як боротися з соціальною нерівністю щодо інтеграції молоді за допомогою креативної освіти, імпровізації та виконавського мистецтва, як інноваційних та ефективних інструментів для роботи з незахищеною молоддю. Цей проєкт буде реалізовано з метою належного навчання молодіжних працівників перевіреними інноваційними інструментами, які допоможуть створити соціальну інтеграцію. Варто зазаначити, що поняття толерантності є невід`ємною частиною соціальної інтеграції в цілому. Ще у 1995 році Організацією Об’єднаних Націй було прийнято «Декларацію принципів толерантності» – основоположний міжнародний документ, в якому сутність толерантності детермінується як «повага, прийняття та правильне розуміння всієї багатоманітності культури, форм самовияву й прояву». 

Питання розвитку інклюзії, наша організація маніфестує через різноманітні програми, проєкти та міські програми.

«SkillUP to Social Inclusion» – це проєкт що поєднує у собі всі важливі пинципи рівності спрямовані на боротьбу з застарілими парадигмами світогляду. Толерантність є першим кроком до подолання стереотипів. Діалог, безпосередній контакт – це найкраще джерело інформації про інших, реальний шлях духовного й культурного збагачення, інструмент розв’язання різних проблем. Крім того, це відкритість до міжкультурного спілкування, в основі якого лежить повага до ідентичності іншої людини. Ми переконані, що один зі шляхів досягнення рівності та толерантності – це виховання суспільства через креативні форми освіти та культури, а одним із найзахопливіших видів мистецтва та досягнення соціальної інклюзії, відкритим для всіх, є театральна імпровізація.» -наголошує координаторка проєкту та членкиня громадської організації ІСІ – Христина Микитин. 

За допомогою імпровізації, учасники навчального курсу отримають численні переваги, починаючи з вивчення нової інформації, розвитку навичок спілкування та формування впевненості та самооцінки.  

Проєкт «SkillUP» реалізовується за підтримки EYF (European Youth Foundation), Ради Європи (Council of Europe), Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Агенції розвитку Жовківщини