WoMentor: програма менторської підтримки жінок

15:25, 7 Січня 23р.

WoMentor — це безкоштовна програма менторської  підтримки жінок, які мріють про власний бізнес, соціальний проєкт або мають ідею для реалізації. 

Місія програми — створити середовище активних жінок у Львові, які мають соціальну або бізнес ідею. Організатори програми прагнуть дати учасницям знання, навички, підтримку для реалізації своїх ідей. Допомогти їм розкрити свій потенціал, знайти своє покликання, реалізуватись, навчитись заробляти та отримувати гідну оплату за свою працю. Отримати новий досвід шляхом тематичних тренінгів та надання порад від успішних жінок.

На 30 учасниць програми WoMentor чекає:

🟡8 навчальних модулів по 6 годин кожен: цінності бізнесу, побудова бренду, комунікація з клієнтами, менеджмент бізнес-процесів, тайм-менеджмент, фінансовий менеджмент, індивідуальна менторська підтримка тощо

🟡2 місяці активної роботи в дружній спільноті жінок

🟡16 менторок з багаторічним досвідом роботи в бізнесі та підприємництві, підтримка та індивідуальні консультації

🟡команда з 30 учасниць, які прагнуть розвитку та змін

Дедлайн подачі заявки на участь – 17 січня

Старт навчання – 21 січня

Місце проведення навчання – Львів, вул. Буйка, 2

Стати учасницею програми можна за посиланням: https://forms.gle/rmUXthf5VLYsWjE87

Навчання безкоштовне за умови попередньої реєстрації. Відбір буде відбуватись на конкурсній основі.

Проєкт реалізовується МГО “Інститут Суспільних Ініціатив” і відбувається за сприяння проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», який реалізується ГС «Центр економічного відновлення» (ЦЕВ) у консорціумі з ГО «Ла Страда – Україна», ВГО «Поруч» та Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.