WOMENTOR – ПРОЄКТ ЩО НАДИХАЄ ЖІНОК

17:54, 4 Лютого 23р.

Жіноче менторство — популярна практика в багатьох країнах світу, проте в Україні ця тема тільки починає набирати обертів. Особливо зараз, під час війни, жінки, як ніколи, відчувають потребу об’єднуватись, обмінюватись досвідом, бути підтримкою одна одній.

МГО Інститут Суспільних Ініціатив за підтримки партнерів в 2023 запустив перший набір проєкту жіночого менторства WoMentor. Програма складається з восьми модулів, на кожному з яких менторки що досягли успіху на шляху до власної мети діляться корисними порадами, підтримують та мотивують жінок-початківців власної справи.

«Цьогоріч, ми отримали у три рази більше заявок на участь у проєкті порівняно з минулим разом. Обирати учасниць було вкрай важко, адже кожна бізнес-ідея заслуговувала бути почутою, однак нам вдалось зібрати під одним дахом нашої аудиторії багато різних, цікавих та важливих ідей. Учасниці неймовірні: веселі, вмотивовані, цікаві та неординарні. Кожна з них неповторна, кожна- частинка однієї крутої та позитивної команди».- поділилась враженнями від учасниць координаторка жіночого напрямку МГО “ІСІ” – Роксолана Токарська.

Формуючи безпечне менторське середовище, жінки дають одна одній багато хороших якостей та навичок, які особливо потрібні під час війни. Лідерські здібності, взаєморозуміння та довіра, спілкування, допомога, навички прийняття рішень, аналітичні здібності- це все що складає основу основ кожної ідеї. Наша команда вирішила поспілкуватись з учасницями проєкту щодо їх вражень від Womentor.

«Проєкт-це, як відкрите небо для ковтка свіжого повітря, реалізації задумів, нових вражень. Все що там відбувається живе у мені і, я розумію, що думками я завжди там. Коли проєкт сягне свого завершення, мені буде не вистачати його для повноти існування. Тому я надалі буду шукати такого джерела натхнення. Ось такі в мене відчуття від Womentor»- поділилась з нами своїми думками одна з учасниць – Юлія Горпинюк.

«Я в захопленні від проєкту Womentor, та від менторів. Ніякої «водички». Безліч необхідної інформації, яка розкладена на деталі. Багато ідей виникає в процесі навчання. Все організовано і продумано до дрібниць. Дякую за такі можливості!»- з натхненням розповідає нам Ірина.

Менторки Womentor надихають наших учасниць, підштовхують їх рухатись вперед, надають необхідні знання, діляться досвідом, допомагають розкрити потенціал, знайти своє покликання, реалізуватись та навчитись заробляти.

Ще одна наша учасниця, Ольга Сапронюк так відгукується про проєкт:

«Мене наповнює ця атмосфера підтримки, невичерпної творчості та енергії. Це те, що збудовує, створює, народжує, піднімає цінність кожного. Я зачарована і менторками і нашими дівчатами, наскільки усі різні, натхненні, життєдайні. На проєкті ми знайшли своїх однодумців, партнерів, клієнтів, наставників, і навіть друзів.»

Нагадаємо, що програма Womentor відбувається у рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», який реалізується ГО “Центр Економічного Відновлення” у консорціумі з ГО “Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine”, ВГО «Поруч» та Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.