Співпраця з містом Жовква

20:02, 15 Березня 23р.

Задля ефективності реалізацій соціальних проєктів у різних громадах наша команда Інституту суспільних ініціатив співпрацює з іншими регіонами. Нещодавно ІСІ вдалось підписати Меморандум про співпрацю з громадою міста Жовква та ГО «Агенція Розвитку Жовківщини»

Інститут суспільних ініціатив вже давно вийшов за рамки Сихівського району у Львові, з якого власне, починалась громадська діяльність ІСІ. Втілюючи у життя різні проєкти, зокрема для розвитку молоді, освіти, медицини, а також активно напрацьовуючи методи впровадження важливих суспільних ініціатив,  молодіжна громадська організація охоплює різні регіони та міста України.

От і тепер, після підписання Меморандуму, ІСІ співпрацює з Жовківською міською радою на новому офіційному рівні.

«Меморандуми, підписи під якими поставили мер міста Олег Вольський та член правління ГО «Агенція Розвитку Жовківщини» Богдан Скоропад – окреслюють напрямки нашої взаємодії в сфері підтримки молоді, створюючи та охоплюючи молодіжні ради та молодіжні центри. Наша співпраця сприятиме створенню спільних освітніх можливостей та загалом розвитку місцевого самоврядування в місті Жовква» – висловив сподівання з цього приводу голова правління ІСІ – Тарас Репицький.

Варто згадати, що впродовж останнього тижня саме Жовква приймала молодіжний табір SkillUP, метою якого було інформування молоді про соціальну інклюзію, знайомство з інструментами, що будуть корисними для молодіжної роботи. Впродовж семи днів учасники «SkillUP to Social Inclusion» дізнавались, як боротися з соціальною нерівністю щодо інтеграції молоді за допомогою креативної освіти. Цей проєкт був реалізований з метою належного навчання молодіжних працівників перевіреними інноваційними інструментами, які допомагають створити соціальну інтеграцію. Проєкт відбувався за сприяння Ради Європи в рамках “European Youth Foundation”.

 Поспілкувавшись з активною молоддю, яка прагне розвиватись, навчатись, допомагати своїм громадам та досягати успіху, МГО ІСІ була надзвичайно вмотивована та зацікавлена у тісній співпраці з мерією на благо Жовківської громади.

У рамках реалізації Меморандуму планується впроваджувати важливі освітні та соціальні проєкти. Співпраця допоможе визначити подальші кроки для  всебічної активізації жовківської молоді та залучення їх до формування суспільної свідомості. За допомогою партнерських відносин та налагодження взаємного співробітництва у різних сферах Жовківської громади неодмінно з’являтимуться нові можливості та перспективи.