Стратегія розвитку школи. #91

19:20, 22 Грудня 22р.

Попри всі труднощі з якими стикається українське суспільство – ми продовжуємо нашу освітню діяльність. Це стосується і нашої програми для навчальних закладів та ОТГ в результаті якої створюється унікальна стратегія розвитку. 11 листопада ми розпочали процес стратегування для 91 школи м. Львова. І ось сьогодні, ми провели вже нашу 5 зустріч в рамках якої ми напрацьовували цілі, завдання та проєкти.

На кожну тематичну зустріч ми запрошуємо всіх учасників навчального процесу в школі – адміністрація, вчителі, батьки та учні. Вдячні учасникам за дуже активну і бурну дискусію, адже в такій атмосфері творяться справжні стратегії та появляються нові ідеї щодо проєктів.

Кожна стратегія для нас унікальна, адже сповна занурюємось в життя школи, і стараємось скерувати учасників процесу до спільного результату. А завдяки великій кількості інформації яку ми опрацьовуємо (в 91 школи ми анкетували більше 1500 осіб) – завжди покращуємо наші алгоритми створення стратегій.

Цього разу з учасниками працювали Тарас Репицький та Надія Бородін.

Як зазначила директорка школи Галина Пиза : “Плідно працюємо кожної нашої зустрічі. Обговорюємо, дискутуємо, сперечаємося, напрацьовуємо стратегічні цілі та завдання. Дякуємо Тарасові та Надії за допомогу. Віримо, що наша Стратегія розвитку буде дієвою, креативною налаштованою на сучасні зміни у нашій школі”.

Маємо велику надію, що вже незабаром або як кажуть в нас на Галичині – після свят, стратегія розвитку буде розроблена, і учасники робочої групи на чолі з гіперактивною директоркою Галиною Пизою будуть втілювати її у життя.