Womentor – основа жіночого лідерства

18:10, 14 Березня 23р.

Womentor – проєкт, що об`єднав круті жіночі бізнес-ідеї, зібрав під одним дахом талановитих, яскравих, амбітних, щирих та неймовірно вмотивованих лідерок, очі яких сяяли ідеями, сподіваннями та вірою у власні сили.

МГО “Інститут суспільних ініціатив” завдяки підтримці партнерів, отримала грандіозну можливість допомогти жінкам досягнути своїх цілей: підтримати, навчити, скерувати та надихнути. Членкиня нашої команди Роксолана Токарська, яка вже має досвід роботи у подібних проєктах, втілила Womentor у життя.

«Проєкт перевершив всі наші очікування. Учасниці та менторки просто неймовірні. Дівчата горять своїми ідеями, бажанням допомагати і підтримувати одна-одну. Цей проєкт не лише про бізнес, насамперед, він про зміну свідомості, формування оточення, безпечне середовище, яке так необхідне, особливо сьогодні-в умовах повномасштабної війни.»-поділилась своїми враженнями Роксолана.

Під час проєкту шістнадцять різних менторок навчали наших учасниць. Дівчата набували нові та вдосконалювали власні знання за різними та важливими напрямками: від основ маркетингу, smm-стратегій та створення власної системи фінобліку до тем жіночого лідерства,пізнання себе, внутрішньої гармонії, душевної рівноваги і духовності. 

Жіноче лідерство- це надзвичайно складна робота, адже суспільство нав`язує нам застарілі принципи та норми, саме тому, багатьом жінкам так не вистачає впевненості у собі. Ми розуміємо наскільки важливим є те, коли жінки на рівні з чоловіками мають можливість приймати важливі рішення, брати участь у формуванні демократичного управління, адже рівність і є основа демократії.

«Час змінився і сьогодні кожна людина народжується з тим, що вона хоче самореалізуватися у цьому суспільстві, і тому, як на мене, жіноче лідерство є надзвичайно важливим сьогодні»-наголошує Любов Максимович,одна з менторок проєкту, яка пропрацювала у напрямку гендерної політики протягом двадцяти років.

Womentor складався з восьми модулів кожен з яких запам`ятався нашим учасницям чимось особливим. З кожного можна було взяти для себе максимум корисної інформації, надихнутись, відчути власну значимість та силу. Наші учасниці з нетерпінням чекали кожної нової зустрічі, готували запитання, намагались не запізнюватись, відвідували заняття з легкістю та завжди були налаштовані позитивно.

«Проєкт який відбувся змінив дуже багато у моєму житті. Womentor дав мені особистий розвиток.Ті знання, що я отримала, я вже почала застосовувати у своєму  житті , і я впевнена, що застосовуватиму їх надалі.  Після проєкту я стала впевненіша, професійніша . А ще, безцінний дар від проєкту – це понад тридцять щирих , радісних, вмотивованих друзів» – поділилась своїми враженнями одна з учасниць Womentor – Лідія Левкович.

Ще одна з учасниць, Ольга Сопронюк так відгукується про проєкт:

«Мене наповнювала ця атмосфера підтримки, невичерпної творчості та енергії. Це те що збудовує, створює, народжує, піднімає цінність кожного. Я зачарована і менторками і нашими дівчатами, наскільки усі різні, натхненні, життєдайні. На проєкті усі ми знайшли  своїх однодумців, партнерів, клієнтів, наставників, і навіть друзів.»

По завершенню проєкту Роксолана Токарська поділилась думками щодо подальшої долі уасниць.

«Хоча всі модулі вже пройшли і Womentor сягнув свого завершення ми з командою точно знаємо, що цей проєкт насправді не закінчується, він просто набуває іншої форми, адже на моїх очах створюється велике жіноче ком`юніті-натхненне, вмотивоване, впевнене та щасливе. Ця спільнота наших випускниць курсу Womentor буде неодмінно рухатись далі і мотивуати інших ставати незалежними, щасливими та амбітними.»

Нагадаємо, що програма Womentor відбувалась у рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», який реалізується ГО “Центр Економічного Відновлення” у консорціумі з ГО “Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine”, ВГО «Поруч» та Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.